Časté dotazy

 V této sekci najdete časté a užitečné dotazy našich návštěvníků či zákazníků tohoto eshopu

 

1 ) Jak odstoupit od smlouvy do 14 dnů? / Chci vrátit zboží do 14 dnů.

Chcete-li odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, vyplňte prosím tento formulář (stáhnout soubor Word) a následně jej zašlete na náš email obchod@obalynamobily.cz. Ihned vám zašleme další informace jak postupovat dále a na jakou adresu vrátit zboží.

 

2) Nepovedlo se mi zaplatit kartou online, co teď?

Pokud se vám nepodařilo dokončit objednávku, můžete nás kontaktovat vpravo dole na chatu, na emailu obchod@obalynamobily.cz nebo telefonicky na čísle 774142823. My vám následně můžeme buď poslat email s dodatečnou platbou nebo jednoduše platbu změnit ve vaší objednávce na ,,dobírka'' či jinak upravit dle vašeho přání.

 

3) Jak mám postupovat při reklamaci?

Chcete-li zboží reklamovat, vyplňte tento formulář (stáhnout soubor Word) a následně jej zašlete na náš email obchod@obalynamobily.cz. Ihned vám zašleme další informace jak postupovat dále a na jakou adresu zboží zaslat.

 

4) Jaký mám nárok na vrácení peněz za zboží do 14 dnů?

V tomto případě máte ze zákona nárok na částku zaplacenou za produkt a za nejlevnější dopravné. V případě, že vracíte pouze část objednávky, cena za dopravu se zpět neproplácí.

 

5) Kde si mohu vyzvednou balík, který si objednám na tomto eshopu?

Svojí objednávku si můžete nechat zaslat přímo na vaší adresu a to pomocí České pošty nebo na některou z jejich poboček. Pokud jako dopravu zvolíte přepravce Zásilkovna.cz, můžete si vybrat některé z 1151 výdejních míst po celé ČR, případně pokud jste si nechali zaslat objednávku na Slovensko, máte možnost si svojí objednávku nechat zaslat na některé z 229 výdejních míst

 

6) Co znamenají výrazy flipové pouzdro, plastové kryty či silikonový obal?

Napsali jsme článek Typy a materiály obalů, kde je vše a hlavně jednoduše vysvětleno.