Kryty na mobil / zadní strana

Nejprodávanější

Plastový kryt iSaprio - Unicorn 01 - iPhone 5/5S/SE

Garance vrácení peněz.  100% spokojenost  při vrácení...

390 Kč
Plastový kryt iSaprio - Emoji - iPhone 5/5S/SE

Garance vrácení peněz.  100% spokojenost  při vrácení...

290 Kč
Obal či kryt na mobil iSaprio-motiv City Night Blue.

Garance vrácení peněz.  100% spokojenost  při vrácení...

290 Kč
165 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Obaly a kryty na mobil iPhone 5 / 5S / SE

Obaly a kryty jsou velmi důležitou ochrannou pomůckou proti odření, poškrábání nebo také pádům na tvrdou zem. Zřejmě většině z nás se to již stalo. Někdy náš telefon přežil pád na zem bez větší újmy, někdy ale ne. Rozbitý displej, otlučené hrany, poškrábaný kryt telefonu. Běžná věc pokud nepoužíváte obal nebo kryt na mobil. Vám to evidentně není jedno a to je skvělé! Jinak byste se na tyto obaly na mobil iPhone 5 / 5S / SE nedívali.

Pro zvýšení bezpečnosti displeje je vhodnější samozřejmě tvrzené sklo na iPhone

Možná si říkáte, že nechcete na svůj krásný telefon dávat žádný obal, protože pak není tak hezký. Viděli jste ovšem už naše obaly?

Kryty a obaly na mobil iPhone 5 / 5S / SE jsou v našem e-shopu velmi stylové a originální. Vybere si skutečně každá věková skupina. Nabízíme totiž nejen obaly od značky iSaprio, které mají pěkné a kvalitní motivy s vysokým rozlišením, ale také běžné či klasické jednobarevné.

 

Na rovinu

U nás nenajdete velmi levné kryty na mobil za 50 Kč. Samozřejmě vám chceme nabídnou co nejnižší cenu, ale nikoliv na úkor kvality

Už jste viděli, jak nás hodnotí zákazníci? Podívejte se na hodnocení obchodu, abyste viděli, že jsme e-shop, který je na trhu více než 7 let a naši zákazníci jsou s námi spokojeni. Můžete se také podívat na 10 důvodů proč nakupovat u nás.

 

Mohlo by vás zajímat