🚕 Zásilkovna jen za 59 Kč. Nad 700 Kč úplně zdarma. 🚕
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO - PÁ: 8:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 700,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
10.02.2021
Blog

ECO obal na mobil

V tomto článku se dozvíte o ECO obalech na mobil.

Jak vypadají?

Z čeho jsou vyrobeny?

V jakém obalu Vám domů dorazí?

Jaké jsou výhody a nevýhody obalu?

 

Když se řekne ECO obal na mobil, tak asi nevěřícně zakroutíte hlavou, o jaký to produkt zase jde. Asi si položíte i otázku v čem je takový obal ECO, proč si vybrat zrovna ten a pravděpodobně si budete myslet, že tu nemůže být řeč o žádném stylovém kousku. Tak to se plete! ECO obal na mobil je celkem dost cool záležitost!

 

ECO obaly na mobily jsou na trhu celkem novinkou. Jsou určeny pro lidi, kterým není lhostejná jak ochrana mobilního telefonu, tak i ochrana našeho životního prostředí. Kladen je důraz především na materiál a styl. Obal je vyroben z odolných a zároveň ekologických komponent, poskytuje tedy vynikající ochranu proti poškrábání a poškození, ale zároveň pomáhá snižovat množství plastového odpadu v životním prostředí. Při výrobě je použit: PBAT (kyselina adipová / butylen tereftalát) - 81,3%, acetyl tributylcitrát - 4,5%, uhličitan vápenatý 9,4%, titania - 1,4%, diskuse - 1,9% a rostlinná celulóza - 1,5%. V praxi to znamená, že obaly jsou kompostovatelné a umožňují rychlý rozklad. Zero Waste Case je 100% biologicky rozložitelný, proto se za správných podmínek přirozeně degraduje bez produkce škodlivých látek.

 

Designem razí heslo, že v jednoduchosti je krása, proto jsou navrženy v různých barvách (černá, bílá, červená a zelená) a ozvláštněny malými kousky, které vypadají jako recyklované „třísky“. Tomu říkáme styl!


Měli jsme tu čest pro Vás otestovat kryty na vlastní kůži. Na první pohled nás zaujalo, jak je kryt bytelný. Je z pevného materiálu a stěží se dá ohnout. Nechybí otvor na fotoaparát. Tlačítka na bočních stranách jsou také chráněna obalem. Jejich manipulace vyžaduje trochu více síly.


A když ECO, tak musí být ECO samozřejmě i obal výrobku. Ten je vyroben z recyklovaného papíru. Na zadní straně obalu najdete informace o produktu. V přední části je už zasazen kryt na mobil v praktické zásuvce. Ta kryt jistí proti samovolnému pohybu v obalu. V zásuvce je i zarážka, která chrání kryt před vypadnutím z obalu. Opatřen je i malou visačkou, která rychle informuje, na jaký typ telefonu je kryt určen.

 

Výrobci si dali opravdu záležet na tom, aby byl kryt plně funkční a opravdu ochránil váš telefon. Ale nezapomněli ani na obal na kryt, který je také promyšlen do nejmenšího detailu.

Abychom vše shrnuli, tak jako největší výhodu vidíme v kvalitním materiálu, který Váš telefon opravdu ochrání na 100%. Chválíme design, protože jednoduchost se nám líbí. Plus dáváme i obalům, které jsou také ECO. A v neposlední řadě se nám líbí celý ECO koncept krytů, který nezatěžuje přírodu. Tento kryt Vám vydrží opravdu dlouho a až doslouží, svou likvidací nezatíží přírodu.

Malou nevýhodu jsme shledali při mačkání bočních tlačítek. Tím, jak je kryt kvalitní, je potřeba vyvinout větší sílu při stisknutí.

 

Lucie,

obalynamobily.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nezmeškejte žádné akce a soutěže
Copyright 2011-2023 Obalynamobily.cz. Všechna práva vyhrazena.