Vlastní kryt na mobil

Vlastní kryt na mobil

Chtěli byste kryt na mobil s vlastní fotkou a přitom se nechcete zabývat vlastním navrhováním, editováním fotografií apod.? Zašlete nám email na adresu obchod@obalynamobily.cz s fotkou, kterou chcete mít na vašem krytu a my vám do 12h zašleme návrhy krytů a další informace. Cena krytu je 500 Kč.

 

Doporučujeme: Aby fotka na krytu byla co nejkvalitnější a nejostřejší, doporučujeme zasílat fotografie s rozlišením 300 DPI (1280 x 960 px) a více.

 

Postup zaslání poptávky:

1. Seznam krytů, které dokážeme vytvořit.

Ačkoliv se snažíme nabídku rozšířit, nedokážeme v současné době vytvořit vlastní kryty na všechny typy telefonů. Podívejte se na seznam mobilů, které podporujeme a dokážeme na ně vytvořit kryt s vlastní fotkou.

 

2. Zašlete nám email s fotkou a komentářem.

Pokud jste našli svůj telefon v seznamuzašlete nám email na adresu obchod@obalynamobily.cz s fotkou, kterou chcete mít na krytu a případně komentář, jak fotku umístit či upravit. Můžete použít následují vzor:


Adresát: obchod@obalynamobily.cz

Předmět: Vlastní kryt na mobil

Text: Dobrý den, v příloze zasílám fotku, kterou bych chtěl/a umístit na kryt pro telefon iPhone X. Děkuji.


To je vše co je třeba udělat, abychom začali vyřizovat vaší poptávku. Kdybyste potřebovali s něčím poradit nebo pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Společně s návrhy krytů vám zašleme také další informace jak postupovat v případě zájmu. Dovolte mi vás také upozornit, že při výrobě krytů na zakázku, jsme nuceni požadovat objednávku s platbou předem (na bankovní účet nebo kartou online). Je to pouze z důvodu, že vyrobený kryt je určen pouze vám a v případě nevyzvednutí zásilky se stává takový kryt pro nás dále neprodejný. Na jakékoliv jiné produkty lze samozřejmě zvolit platbu, která vám vyhovuje nejvíce.